Skup aut Miastko

Chcę sprzedać auto Chcę sprzedać auto

Doradzimy, wycenimy

Sprzedawanie samochodów z kilku- czy kilkunastoletnim stażem może być trudne, nawet jeśli chodzi o modele popularne na rynku wtórnym czy atrakcyjnie wyposażone. Stoicie Państwo przed decyzją o zmianie auta? A może zarządzacie flotą samochodów firmowych, którym kończy się leasing? Chcecie wymienić pojazdy w wypożyczalni czy szkole nauki jazdy? Nie róbcie tego sami, lecz zlećcie nam!

Działamy w Miastku i okolicach jako mobilny skup aut. Przyjeżdżamy do klienta, a po oględzinach wyceniamy auto, płacimy za niego i zabieramy – nie płacicie Państwo za nic, lecz zarabiacie. Bez stresu i zbędnych, czasochłonnych formalności.

Nasz skup aut

Mobilny skup samochodów od osób prywatnych i firm

Prowadzimy mobilny skup samochodów różnych typów, marek i modeli (jednak nie starszych niż wyprodukowane w 2006 roku). Ważne, aby auta były sprawne i nieuszkodzone. Jednak nie mamy większych wymogów, jeśli chodzi o stan wizualny czy ogólną kondycję – wystarczy, aby była ona dobra. Od tego zależy m.in. wycena, choć zapewniamy, że nasze stawki są atrakcyjne, uczciwe i ustalane indywidualnie po oględzinach naszego pracownika.

Mieszkańcy Miastka i okolic coraz częściej korzystają z naszej pomocy w pozbyciu się swoich samochodów w dobrej cenie. Otrzymują od nas zapłatę w formie gotówkowej lub przelewem – szybko i sprawnie.

Zostaw nam wiadomość

  Odbieramy auta z Miastka, płacimy gotówką

  Sprzedaż auta używanego, z dużym przebiegiem w Miastku może trwać miesiącami. Nie macie Państwo tyle czasu? Mamy dla Was znacznie szybszą i wygodniejszą alternatywę – zapewniamy wsparcie, dojeżdżając do klienta w ciągu 2-3 godzin. Przygotowujemy umowę, ustalamy cenę i zabieramy auto na swój koszt. Obsługujemy również firmy i instytucje z Miastka i okolic. Przyjmujemy auta służbowe, poleasingowe, które wcześniej służyły nauce jazdy lub jeździły w wypożyczalniach. Nasz skup aut jest zainteresowany przede wszystkim markami europejskimi – auta mogą mieć różne przebiegi, standardy wyposażenia, wygląd. Zapraszamy do kontaktu celem zamówienia wyceny i ustalenia szczegółów transakcji.

  MARKI POJAZDÓW KTÓRE SKUPUJEMY:

  ALFA ROMEO AUDI BMW CITROEN DACIA FIAT FORD HONDA HYUNDAI JAGUAR JEEP KIA LANCIA LAND ROVER LEXUS MAZDA MERCEDES MINI NISSAN OPEL PEUGEOT RENAULT ROVER SAAB SEAT SKODA SUBARU SUZUKI TOYOTA VOLKSWAGEN VOLVO I WSZYSTKIE INNE

  Rodzaje samochodów które skupujemy: osobowe, poleasingowe, terenowe, luksusowe, sedany, kombi, hatchbacki, minivany, SUVy, kabrio

  SPRZEDAJ SWOJE AUTO